Menu
Základní škola Kuncova
Kuncova

Žáci

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - krajské kolo

8. místo, Z9, Max Menčík – 23 z 24 možných bodů, 3. místo mezi žáky základních škol

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

1. místo, Z9, Max Menčík - postup do krajského kola

1. místo, Z8, Lukáš Martinec

3. místo, Z6, Michal Brouček

3. místo, Z6, Štěpán Michalička

3. místo, Z8, Roman Velko

4. místo, Z9, Anna Peršínová - úspěšná řešitelka

4. místo, Z7, Tomáš Baťa, Mirek Rozprávka - úspěšní řešitelé

5. místo, Z5, Markéta Bošová - úspěšná řešitelka

5. místo, Z9, Sebastián Hodboď, Adrián Levente Mašek - úspěšní řešitelé

8. místo, Z9, Marek Košík - úspěšný řešitel

9. místo, Z5, Veronika Zolotukhina - úspěšná řešitelka

10. místo, Z7, Barbora Peršínová - úspěšná řešitelka

11. místo, Z5, Ivan Zdeněk - úspěšný řešitel

14. místo, Z5, Albert Novák - úspěšný řešitel

FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

1. místo, kat. E, Max Menčík – plný počet bodů

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

2. místo, kat. C, Anna Peršínová – nejlepší ze základních škol

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

5. místo, kat. D, Anna Peršínová

11. místo, kat. D, Max Menčík

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - krajské kolo

5. místo, IIA, Róza Hrbková

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE - obvodní kolo

1. místo, IIA, Róza Hrbková - postup do krajského kola

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - krajské kolo

5. místo, IIA, Jan Kopáč

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE - obvodní kolo

2. místo, IIA, Jan Kopáč - postup do krajského kola

4. místo, IA, Lucie Kocumová

6. místo, IA, Laura Dufková

8. místo, IIA, Barbora Zajícová

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - obvodní kolo

5. místo, I-ZŠ, Anna Peršínová - úspěšná řešitelka

6. místo, I-ZŠ, Max Menčík - úspěšný řešitel

NĚMČINA MĚ BAVÍ

10. místo, 8.-9.roč., Max Menčík, Nadia Sedláčková, Jakub Síkora, Barbora Zajícová

BUTOVICKÝ ZVONEČEK - obvodní kolo

1. místo, 3. roč., Michal Koukol

1. místo, 5. roč., Marie Vovsová

1. místo, 6. roč., Nikola Pecháčková

1. místo, 6. roč., Aneta Volfová

1. místo, 7. roč., Eleonora Braghis

2. místo, 2. roč., Kateřina Niedzielová

2. místo, 1. roč., Mark Meleškevič

3. místo, 1. roč., Tobias Jersák

OWL BOWL - kulinářská soutěž

1. místo, 9.roč., Adam Drahoňovský, Kateřina Mináriková, Kristýna Tomanová, Markéta Zelenková

NÁBOJ JUNIOR - mezinárodní soutěž

39. místo z 1885 čtyřčlenných týmů, 9.roč., Eldar Abkerimov, Sebastián Hodboď, Jakub Kohoutek, Max Menčík

PRAŽSKÝ PRAMEN - obvodní kolo 

2. místo, Anna Peršínová

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - krajské kolo

33. místo, 6.-9.roč., Anna Peršínová

BASKETBAL - obvodní kolo

2. místo, 8. - 9. roč., Johana Diabelková, Zuzana Diabelková, Ema Kolev,  Johana Lomičková, Sofie Maulisová,  Laura Müllerová,   Lucie Müllerová, Adéla Vršecká

3. místo, 8. - 9. roč., Václav Adam, Hubert Balvín, Vojtěch Hladik, Sebastián Hodboď, Goran Mašovič, Tomáš Nguyen, Tobiáš Snížek, Marek Sýkora, Viktor Vinklář

NOHEJBAL - obvodní kolo

2. místo, 6. – 7. roč., Jakub Kraic, Jan Kučera, Matyáš Plhal, Kryštof Šimončík, Ondřej Vítek

3. místo, 8. – 9. roč., Matě Fugner, Marin Horia, Goran Mašović, Šimon Plhal

POHÁR ROZHLASU v atletice - obvodní kolo

1. místo, 6. – 7. roč., Johana Diabelková, Leontýna Hrubá, Denisa Maulisová, Nela Mücková, Laura Müllerová, Lucie Müllerová, Veronika Perglová

1. místo, 8. – 9. roč., Václav Adam, Adam Drahoňovský, Viktor Janoušek, Goran Mašović, Šimon Plhal, Vítek Pokuta, Jakub Síkora, Max Ťupa, Adam Ulrych, Viktor Vinklář

3. místo, 8. – 9. roč., Aneta Hegenbartová, Amélie Hniličková, Klára Kortusová, Natálie Reinová, Viktorie Šeborová, Hedvika Tichá, Nela Treybalová

3. místo, 6. – 7. roč., Tomáš Beneš, Samuel Gomboš, Michal Jahoda, Theodor Kroupa, Matyáš Mak, Filip Pinc, Mikuláš Prajzler, Sebastian Runt, Ondřej Vítek

HÁZENÁ - obvodní kolo

1. místo, 8. – 9. roč., Zuzana Diabelková, Karolína Kohoutková, Emma Kolev,  Kristýna Kotasová, Laura Müllerová, Lucie Müllerová, Sofie Olšavská, Natalie Reinová, Viktorie Šeborová, Nela Treybalová – postup na POPRASK

2. místo, 8. – 9. roč., Václav Adam, Hubert Balvín, Matyáš Caha, Matěj Fugner, Vojtěch Hladík,  Sebastián Hodboď,  Ondřej Lanzendorf, Goran Mašović, Šimon Rakovič, Tobiáš Snížek

ŠTAFETOVÝ ZÁVOD – postup do krajského kola

1. místo, 1. - 5. roč., Kamilla Anikina, Madeleine Ciloci, Wiktor Duda, Tomáš Forejt, Jonáš Havelka, Kateřina Kouřilová, Lyudmyla Maletová, Nina Novotná, David Pavelec, Michal Pavelec, Filip Ptáček, Kateřina Schmidová, Lukáš Strnad, Lucie Strnadová, Jan Ulrych, Viktorie Točíková, Magdalena Ulrychová

PŘEHAZOVANÁ - obvodní kolo

1. místo, 6. - 7. roč., Johana Diabelková, Anna Kremerová, Nela Mücková, Laura Müllerová, Lucie Müllerová, Tereza Navrátilová, Veronika Poradová, Jana Stančeva

3. místo, 6. - 7. roč., Tomáš Beneš, Adam Křovák, Matyáš Novák, Vít Palkovský, Filip Pinc, Matyáš Ungr, Daniel Vik, Ondřej Vítek

VOLEJBAL - obvodní kolo

3. místo, 8. - 9. roč., Ella Beagrie, Natalie Bernklau, Sára Jezberová, Klára Kortusová,  Anna Kremerová, Johana Diabelková,  Laura Müllerová, Lucie Müllerová,  Viktorie Šeberová

VYBÍJENÁ - obvodní kolo

1. místo,  6. roč., Eliška Benešová, Sandra Černá, Ella Dopitová, Natálie Havelková, Barbora Kouřimová, Laura Kuglerová, Nikola Pecháčková, Veronika Perglová, Beáta Plhalová, Nikola Rákosníková, Eliška Strnadová, Ema Zlatohlávková

1. místo,  6. roč., Adam Bauer, David Diessner, Václav Icha, Michael Jahoda, Matěj Maryška, Štěpán Michalička, Filip Nguyen, Matyáš Novák, Mikuláš Prajsler, Michal Rychtařík, Tomáš Sadowski, Matěj Trojan

3. místo,  4. – 5. roč., Anna Adamová, Daryna Andrela, Maria Kokoreva, Ella Koudeláková, Eliška Portigová, Alžběta Prokopová, Ivana Ředinová, Kateřina Schmidová, Lucie Strnadová, Iryna Tomashko, Magdalena Ulrychová, Zuzana Voříšková

DĚTSKÝ fotbalový POHÁR - finále

4. místo, 2. třída, Jakub Alt, Diego Fernandes, Kryštof Georgiev, Tadeáš Hás, Eliáš Havránek, Gabriel Macháč, David Pavelec, Jan Ulrych

DĚTSKÝ fotbalový POHÁR - semifinále

1. místo, 2. třída, Jakub Alt, Diego Fernandes, Kryštof Georgiev, Eliáš Havránek, Gabriel Macháč, David Pavelec, Jan Ulrych – postup do finále

DĚTSKÝ fotbalový POHÁR

1. místo, 2. A, Jakub Alt, Diego Fernandes, Petr Foreljtar, Eliáš Havránek, Tomáš Nesrovnal, Artem Ostapyuk - postup do semifinále

2. místo, 2. C,  Jáchym Dopita, David Drahoňovský, Jonáš Havelka, Mateo Koval, Patrik Křepela, Gabriel Macháč, Jan Ulrych - postup do semifinále

FLORBAL - obvodní kolo

2. místo, 4. - 5. roč., Karolina Jährling, Kateřina Kouřilová, Tereza Novotná, Kira Smirnova, Lucie Šafránková, Viktorie Točíková, Iryna Tomashko, Magdalena Ulrichová

STOLNÍ TENIS - obvodní kolo

2. místo, 4. - 5. roč., Amálie Dejmková, Kira Smirnova, Magdaléna Ulrychová

2. místo, 6. - 7.roč., Zuzana Bláhová, Natálie Havelková, Karolína Kohoutková

PLAVÁNÍ - obvodní kolo

1. místo, 6. - 7. roč, Johana Diabelková, Nela Fabuľa, Karolina Kohoutková, Laura Müllerová, Sofie Pospíšilová, Lucie Zajíčková

MINIHÁZENÁ - obvodní kolo

2. místo, 1. - 4. roč., Jonáš Dlouhý, Wiktor Duda, Diego Fernandes, Eduard Horák, Ondra Jakl, Ella Koudeláková, Alžběta Prokopová, Josef Voříšek, Zuzana Voříšková

MALÁ KOPANÁ - obvodní kolo

1. místo, 6. - 7.roč., Jakub Kraic, Adam Křovák, Jan Kučera, Matyáš Plhal, Daniel Vik, Ondřej Vítek, Jakub Vosyka

2. místo, 8. - 9. roč., Hubert Balvín, Vojtěch Hladík. Jakub Lukeš, Goran Mašović, Horia Marin, Jáchym Miňovský, Šimon Plhal, Tobiáš Snížek, Kim Sulán, Adam Ulrych

PŘESPOLNÍ BĚH - obvodní kolo

1. místo, 4. - 5. roč., Wiktor Duda, Tomáš Forejt, Jakub Kolev, David Pelikán, Pavel Vik

3. místo 6. - 7. roč. Johana Diabelková, Maiia Fedorova, Lucie Müllerová, Nikola Pecháčková

3. místo 8. - 9. roč. Šimon Plhal (jednotlivci)

Ocenění a projekty


nahoru