Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Aktuální počasí

Počasí dnes:

8. 2. 2023

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Navigace

Obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

1. místo

Z6

Lukáš Martinec

1. místo

Z7

Phuong Vy Nguyen

1. místo

Z9

Martin Kratochvíl

2. místo

Z5

Adel Alaswad 

2. místo

Z5

Nikol Pudilová

2. místo

Z7

Max Menčík

2. místo

Z8

Jonáš Kubíček

2. místo

Z8

Tomáš Kůna

2. místo

Z8

Vojtěch Pavel

5. místo

Z6

Roman Velko - úspěšný řešitel

16. místo

Z5

Tomáš Baťa - úspěšný řešitel

16. místo

Z5

Adéla Satori - úspěšný řešitel

23. místo

Z5

Duc Dai An Tran - úspěšný řešitel

32. místo

Z5

Laura Nováková - úspěšný řešitel

PYTHAGORIÁDA - obvodní kolo

1. místo

6. roč.

Lukáš Martinec

1. místo

7. roč. 

Max Menčík

5. místo

8. roč.

Jonáš Kubíček - úspěšný řešitel

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

1. místo

B

Max Menčík - postup do krajského kola

3. místo

A

Lukáš Martinec

3. místo

C

Martin Kratochvíl

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

5. místo

C

Kristýna Baťová - úspěšný řešitel

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

6. místo

kat. I

Martin Kratochvíl - úspěšný řešitel

OLYMPIÁDA v ČESKÉM JAZYCE - obvodní kolo

4. místo

kat. I

Jakub Štefl

5. místo

kat. I

Emma Kucháriková

OLYMPIÁDA v NĚMECKÉM JAZYCE - krajské kolo

4. místo

II.A

Gregor Hudák

OLYMPIÁDA v NĚMECKÉM JAZYCE - obvodní kolo

1. místo

II.A

Gregor Hudák

2. místo

II.A

Deniz Hadi Özcan

OLYMPIÁDA v ANGLICKÉM JAZYCE - obvodní kolo

1. místo

II.A

Gregor Hudák

BUTOVICKÝ ZVONEČEK - obvodní kolo

1. místo

1.tř.

Tereza Novotná

1. místo

4.tř.

Nikola Pecháčková

1. místo

5.tř.

Jana Stančeva

1. místo

9.tř.

Lucie Batelková

1. místo

9.tř.

Nela Dupová + Angelika Broučková

2. místo

4.tř.

Anna Junková

2. místo

8.tř.

Karolina Frantsukh

3. místo

3.tř.

Nela Budková

3. místo

9.tř.

Nela Dupová

PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ - krajské kolo

Postup do republikového finále

II.

Johana Diabelková

PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ - obvodní kolo

Postup do Kk

II.

Johana Diabelková

Ocenění poroty

I.

Scarlett Neumayerová

Ocenění poroty

I.

Hynek Palkovský

STAŇ SE SPISOVATELEM - literární soutěž

Autor

Název

Téma

Gabriela Galbová

Příběh s kunou

Veselé kousky

Lýdia Sedláčková

Můj mazlík

Veselé kousky

JÁMA LVOVÁ - korespondenční soutěž na pomezí matematiky a informatiky

4. - 6. místo (97 soutěžících)

Marek Košík

ATLETIKA - Pohár rozhlasu

1. místo

8. - 9. roč.

Michaela Bukovská, Kateřina Frühaufová, Anežka Kožnarová, Anna Krabsová, Tereza Němcová, Tereza Oherová, Anna Pucholtová, Nela Řezáčová

1. místo

6. - 7. roč.

Šimon Balšán, Hubert Balvín, Adam Drahoňovský, Viktor Janoušek, Jakub Kohoutek, Mikhey Likoletov, Pavel Macháň, Matouš Mužík, Šimon Plhal, Jakub Síkora

1. místo

8. - 9. roč.

Jiří Hampl, Jakub Ivaškovič, Jakub Jeníček, Jan Jirák, Svatopluk Křístek, Karel Kříž, Jakub Štefl, Filip Tichý, Filip Zdrubecký, Maksym Zhmachenko

2. místo

6. - 7. roč.

Aneta Hegenbartová, Viktoria Ineshina, Emma Kolev, Kateřina Lokajíčková, Eliška Pelantová, Kateřina Ptáčková, Natálie Reinová, Linda Sedlářová, Nela Treybalová

HÁZENÁ - krajské kolo

 

 

2. místo

6. - 7. roč.

Mikuláš Dolfi, Filip Eckstein, Sebastián Hodboď, Viktor Janoušek, Slávek Kaftan, Otto Kuchárik, Pavel Macháň, Matouš Mužík, Tobiáš Snížek, Matouš Toman, Jakub Trojan

McDONALD’s Cup - kvalifikace do pražského finále

1. místo

1. - 3. roč.

Lukáš Benda, Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Jakub Kolev, Michal Pavelec, Martin Porada, Vojtěch Šimůnek, Renat Tanchynets, Pavel Vik

McDONALD’s Cup - krajské kolo

1. místo

1. - 3. roč.

Lukáš Benda, Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Jakub Kolev, Michal Pavelec, Martin Porada, Renat Tanchynets, Pavel Vik

2. místo

4. - 5. roč.

Adam Hrabě, Jan Huml, Jakub Kraic, Adam Křovák, Christian Ksandr, Jan Kučera, Matyáš Plhal, Albert Polák, Daniel Vik, Jakub Vosyka

VYBÍJENÁ - obvodní kolo

1. místo

4. - 5. roč.

Johana Diabelková, Lucie Kocumová, Karolína Kohoutková, Karla Kolářová, Adriana Kovach, Laura Müllerová, Lucie Müllerová, Tereza Navrátilová, Laura Nováková, Barbora Peršínová, Eliška Strnadová, Ema Zlatohlávková

1. místo

4. - 5. roč.

Tomáš Baťa, David Diessner, Jakub Kraic, Adam Křovák, Matyáš Novák, Matyáš Plhal, Albert Polák, Matyáš Ungr, Daniel Vik, Ondřej Vítek, Jakub Vosyka

1. místo

6. roč.

Vojtěch Čáp, Mikuláš Dolfi, Filip Hás, Daniel Hellich, Slávek Kaftan, Tobias Káža, Otto Kuchárik, Pavel Macháň, Jáchym Miňovský, Vítek Pokuta, Tomáš Portig, Michal Šalkovič

2. místo

6. roč.

Jindřiška Beranová, Gita Holoubková, Eva Chernukha, Viktoriya Ineshina, Sára Jezberová, Kateřina Lokajíčková, Johana Lounová, Kateřina Ptáčková, Kateřina Plecerová, Alexandra Rousková, Viktorie Stupková Hedvika Tichá

Turnaj OPEN 2022 v miniházené (celopražské finále)

1. místo

4. - 5. roč.

David Diessner, Gabriela Galbová, Jan Huml, Václav Icha, Jakub Kraic, Josef Mašek, Filip Nguyen, Albert Polák, Ondřej Vítek, Jakub Vosyka

2. místo

1. - 3. roč,

Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Eduard Horák, Vít Horák, Michal Pavelec, Vojtěch Šimůnek, Renat Tanchynec, Pavel Vik, Matyáš Vlček, Zuzana Voříšková