Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Aktuální počasí

Počasí dnes:

8. 2. 2023

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Navigace

Obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo

1. místo

Z5

Ema Zahem

3. místo

Z9

Jonáš Kubíček

4. místo

Z9

Tomáš Kůna - úspěšný řešitel

6. místo

Z9

Vít Bukovjan - úspěšný řešitel

8. místo

Z9

František Drbohlav - úspěšný řešitel

8. místo

Z9

Vojtěch Pavel - úspěšný řešitel

13. místo

Z5

Barbora Čaloudová - úspěšný řešitel

18. místo

Z5

Anastasia Podolna - úspěšný řešitel

18. místo

Z5

Dorota Štěpánková - úspěšný řešitel

25. místo

Z5

Martin Jirout - úspěšný řešitel

34. místo

Z5

Julie Zicklerová - úspěšný řešitel

V kategorii Z5 soutěžilo 65 a v kategorii Z9 14 žáků.

NĚMČINA MĚ BAVÍ

2. místo

9. roč.

Gregor Hudák, Tomáš Kůna, Nicolette Nováková, Deniz Hadi Özcan

PRAŽSKÝ PRAMEN - přírodovědná soutěž

12. místo

 

Levente Adrian Mašek (3700 účastníků)

PYTHAGORIÁDA - obvodní kolo

1. místo

8. roč.

Sebastián Hodboď

1. místo

9. roč.

Jonáš Kubíček

2. místo

7. roč.

Lukáš Martinec

2. místo

8. roč.

Anna Peršínová

4. místo

7. roč.

Jakub Urban - úspěšný řešitel

6. místo

6. roč.

Miluše Svobodová - úspěšný řešitel

6. místo

7. roč.

Slávek Kaftan - úspěšný řešitel

11. místo

9. roč.

Tomáš Kůna - úspěšný řešitel

13. místo

9. roč.

Vít Bukovjan - úspěšný řešitel

STAŇ SE SPISOVATELEM - literární soutěž

Slávek Kaftan (7.r.)

Můj medvěd (báseň)

Viktorie Šeborová (8.r.)

Jarní procházka (povídka)

BASKETBAL- obvodní kolo

1. místo

8. - 9. roč.

Zuzana Diabelková, Judita Jedličková, Lenka Jiravová, Tereza Lepšová, Eliška Lomičková, Kamila Neumarová, Sofie Olšavská, Barbora Ota Urbanová - postup do krajského kola

BASKETBAL- obvodní kolo

1. místo

8. - 9. roč.

Vít Bukovjan, Sebastian Hodboď, Jakub Ivaškovič, Ondřej Ježek, Martin Procházka, Marek Sýkora, Jan Šindelka, Filip Tichý, Robin Vavroušek, Viktor Vinklář - postup do krajského kola

VYBÍJENÁ - krajské kolo

3. místo

4. - 5. roč.

Adam Bauer, Michael Brouček, David Diessner, Marek Fojtík, Gabriela Galbová, Jan Huml, Josef Mašek, Ngo Ngoc Thao Nguyen, Tomáš Sadowski, Matěj Trojan, Tian-ge Wu

FLORBAL - obvodní kolo

2. místo

8. - 9. roč.

Zuzana Diabelková Emma Kolev, Tereza Lepšová, Eliška Pelantová, Eva Šindelárová, Lucie Šmídová, Nela Treybalová

4. místo

6. - 7. roč.

Sofiya Bogatyrova, Maiia Fedorova, Gita Holoubková, Karolína Kohoutková, Karla Kolářová, Kateřina Ptáčková, Adéla Vršecká

MALÁ KOPANÁ - obvodní kolo

2. místo

6. - 7. roč.

Filip Hás, Adam Křovák,Jakub Lukeš,  Jáchym Miňovský, Kim Sulán, Daniel Vik, Jakub Vosyka

2. místo

8. - 9. roč.

Vít Bukovjan, Goran Mašović, Jan Němec, Lukáš Němec, Šimon Plhal, Oliver Potužník, Martin Procházka, Maxmilián Růžička, Jakub Šoštarič, Tomáš Vlasák

PŘESPOLNÍ BĚH - obvodní kolo

1. místo

6. - 7. roč.

Gita Holoubková, Laura Müllerová, Kateřina Plecerová, Kateřina Prchalová

2. místo

4. - 5. roč.

Barbora Čaloudová, Ella Dopitová, Gabriela Galbová, Nikola Pecháčková, Dorota Štěpánková

3. místo

4. - 5. roč.

Ivan Bondarenko, Michael Brouček, David Diessner, Michael Jahoda, Petr Sherstnev