Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Aktuální počasí

Počasí dnes:

29. 6. 2022

bo

Bude polojasno až oblačno, v Čechách místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C, na Moravě a ve Slezsku 30 až 34°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Navigace

Obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo
1. místo
Z6
Lukáš Martinec
1. místo
Z7
Phuong Vy Nguyen
1. místo
Z9
Martin Kratochvíl
2. místo
Z5
Adel Alaswad 
2. místo
Z5
Nikol Pudilová
2. místo
Z7
Max Menčík
2. místo
Z8
Jonáš Kubíček
2. místo
Z8
Tomáš Kůna
2. místo
Z8
Vojtěch Pavel
5. místo
Z6
Roman Velko - úspěšný řešitel
16. místo
Z5
Tomáš Baťa - úspěšný řešitel
16. místo
Z5
Adéla Satori - úspěšný řešitel
23. místo
Z5
Duc Dai An Tran - úspěšný řešitel
32. místo
Z5
Laura Nováková - úspěšný řešitel
PYTHAGORIÁDA - obvodní kolo
1. místo
6. roč.
Lukáš Martinec
1. místo
7. roč. 
Max Menčík
5. místo
8. roč.
Jonáš Kubíček - úspěšný řešitel
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo
1. místo
B
Max Menčík - postup do krajského kola
3. místo
A
Lukáš Martinec
3. místo
C
Martin Kratochvíl
BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo
5. místo
C
Kristýna Baťová - úspěšný řešitel
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - obvodní kolo
6. místo
kat. I
Martin Kratochvíl - úspěšný řešitel
OLYMPIÁDA v ČESKÉM JAZYCE - obvodní kolo
4. místo
kat. I
Jakub Štefl
5. místo
kat. I
Emma Kucháriková
OLYMPIÁDA v NĚMECKÉM JAZYCE - krajské kolo
4. místo
II.A
Gregor Hudák
OLYMPIÁDA v NĚMECKÉM JAZYCE - obvodní kolo
1. místo
II.A
Gregor Hudák
2. místo
II.A
Deniz Hadi Özcan
OLYMPIÁDA v ANGLICKÉM JAZYCE - obvodní kolo
1. místo
II.A
Gregor Hudák
BUTOVICKÝ ZVONEČEK - obvodní kolo
1. místo
1.tř.
Tereza Novotná
1. místo
4.tř.
Nikola Pecháčková
1. místo
5.tř.
Jana Stančeva
1. místo
9.tř.
Lucie Batelková
1. místo
9.tř.
Nela Dupová + Angelika Broučková
2. místo
4.tř.
Anna Junková
2. místo
8.tř.
Karolina Frantsukh
3. místo
3.tř.
Nela Budková
3. místo
9.tř.
Nela Dupová
PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ - krajské kolo
Postup do republikového finále
II.
Johana Diabelková
PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ - obvodní kolo
Postup do Kk
II.
Johana Diabelková
Ocenění poroty
I.
Scarlett Neumayerová
Ocenění poroty
I.
Hynek Palkovský
STAŇ SE SPISOVATELEM - literární soutěž
Autor
Název
Téma
Gabriela Galbová
Příběh s kunou
Veselé kousky
Lýdia Sedláčková
Můj mazlík
Veselé kousky
JÁMA LVOVÁ - korespondenční soutěž na pomezí matematiky a informatiky
4. - 6. místo (97 soutěžících)
Marek Košík
ATLETIKA - Pohár rozhlasu
1. místo
8. - 9. roč.
Michaela Bukovská, Kateřina Frühaufová, Anežka Kožnarová, Anna Krabsová, Tereza Němcová, Tereza Oherová, Anna Pucholtová, Nela Řezáčová
1. místo
6. - 7. roč.
Šimon Balšán, Hubert Balvín, Adam Drahoňovský, Viktor Janoušek, Jakub Kohoutek, Mikhey Likoletov, Pavel Macháň, Matouš Mužík, Šimon Plhal, Jakub Síkora
1. místo
8. - 9. roč.
Jiří Hampl, Jakub Ivaškovič, Jakub Jeníček, Jan Jirák, Svatopluk Křístek, Karel Kříž, Jakub Štefl, Filip Tichý, Filip Zdrubecký, Maksym Zhmachenko
2. místo
6. - 7. roč.
Aneta Hegenbartová, Viktoria Ineshina, Emma Kolev, Kateřina Lokajíčková, Eliška Pelantová, Kateřina Ptáčková, Natálie Reinová, Linda Sedlářová, Nela Treybalová
HÁZENÁ - krajské kolo
 
 
2. místo
6. - 7. roč.
Mikuláš Dolfi, Filip Eckstein, Sebastián Hodboď, Viktor Janoušek, Slávek Kaftan, Otto Kuchárik, Pavel Macháň, Matouš Mužík, Tobiáš Snížek, Matouš Toman, Jakub Trojan
McDONALD’s Cup - kvalifikace do pražského finále
1. místo
1. - 3. roč.
Lukáš Benda, Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Jakub Kolev, Michal Pavelec, Martin Porada, Vojtěch Šimůnek, Renat Tanchynets, Pavel Vik
McDONALD’s Cup - krajské kolo
1. místo
1. - 3. roč.
Lukáš Benda, Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Jakub Kolev, Michal Pavelec, Martin Porada, Renat Tanchynets, Pavel Vik
2. místo
4. - 5. roč.
Adam Hrabě, Jan Huml, Jakub Kraic, Adam Křovák, Christian Ksandr, Jan Kučera, Matyáš Plhal, Albert Polák, Daniel Vik, Jakub Vosyka
VYBÍJENÁ - obvodní kolo
1. místo
4. - 5. roč.
Johana Diabelková, Lucie Kocumová, Karolína Kohoutková, Karla Kolářová, Adriana Kovach, Laura Müllerová, Lucie Müllerová, Tereza Navrátilová, Laura Nováková, Barbora Peršínová, Eliška Strnadová, Ema Zlatohlávková
1. místo
4. - 5. roč.
Tomáš Baťa, David Diessner, Jakub Kraic, Adam Křovák, Matyáš Novák, Matyáš Plhal, Albert Polák, Matyáš Ungr, Daniel Vik, Ondřej Vítek, Jakub Vosyka
1. místo

6. roč.

Vojtěch Čáp, Mikuláš Dolfi, Filip Hás, Daniel Hellich, Slávek Kaftan, Tobias Káža, Otto Kuchárik, Pavel Macháň, Jáchym Miňovský, Vítek Pokuta, Tomáš Portig, Michal Šalkovič
2. místo
6. roč.
Jindřiška Beranová, Gita Holoubková, Eva Chernukha, Viktoriya Ineshina, Sára Jezberová, Kateřina Lokajíčková, Johana Lounová, Kateřina Ptáčková, Kateřina Plecerová, Alexandra Rousková, Viktorie Stupková Hedvika Tichá
Turnaj OPEN 2022 v miniházené (celopražské finále)
1. místo
4. - 5. roč.
David Diessner, Gabriela Galbová, Jan Huml, Václav Icha, Jakub Kraic, Josef Mašek, Filip Nguyen, Albert Polák, Ondřej Vítek, Jakub Vosyka
2. místo
1. - 3. roč,
Tomáš Forejt, Oliver Georgiev, Eduard Horák, Vít Horák, Michal Pavelec, Vojtěch Šimůnek, Renat Tanchynec, Pavel Vik, Matyáš Vlček, Zuzana Voříšková