Kalendář

Aktuální počasí

Počasí dnes:

21. 7. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Navigace

Obsah

 

  ÚSPĚCHY  NAŠICH  ŽÁKŮ  VE   ŠKOLNÍM   ROCE   2016/2017

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo)

1. místo !!!!!

Kategorie B

Jan Kolář          

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

1. místo !!

Kategorie B

Jan Kolář

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

1. místo !!

Z9

Emma Barnoky

1. místo !!

Z9

Kryštof Hamouz

1. místo !!

Z6

Tobias Moulis

1. místo !!

Z7

Ayan Ashumová

3. místo

Z7

Daniel Bořecký

3. místo

Z8

Matyáš Těthal

4. místo

Z6

Josef Šindelka

5. místo

Z5

Dominik Plhal

5. místo

Z6

Marek Fukala

5. místo

Z7

Jan Kolář

5. místo

Z7

Jaroslav Matouš

7. místo

Z5

Štěpán Smrž

8. místo

Z6

Anežka Krbcová

14. místo

Z6

Sofie El Bourahi

PYTHAGORIÁDA (obvodní kolo)

1. místo !!

6. roč.

Tobias Moulis

1. místo !!

6. roč.

Alexej Velko

2. místo

7. roč.

Jan Kolář

6. místo

5. roč.

Radim Fenyk, Dominik Plhal, Artur Tychshenko

10. místo

5. roč.

Klára Futejová, Lucie Lokajíčková

23. místo

5. roč.

Kosťa Gornostaev

34. místo

5. roč.

Zuzana Benešová, Justina Černá, Martin Hradil, Anna Nedvědová

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE SEND a POSTCARD

5. místo

8. - 9. roč.

Adam Antušák, Martin Nelson, Martin Zima

OLYMPIÁDA Z ANGLICKÉHO JAZYKA (obvodní kolo)

5. místo

Kat. I.A

Šimon Pavlas

6. místo

Kat II.A

Tomáš Kopřiva

OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA (obvodní kolo)

4. – 5. místo

8. – 9. ročník

Emma Barnoky

4. – 5. místo

8. – 9. ročník

Klára Celecká

OLYMPIÁDA Z NĚMECKÉHO JAZYKA (obvodní kolo)

4. místo

I.A ZŠ

Anna Jílková

5. místo

I.A ZŠ

Vojtěch Stiess

4. místo

II.A ZŠ

Petr Klátík

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

8. místo

kat. C

Barbora Mudrochová

8. místo

kat. D

Lukáš Bulín

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

6. místo 

8. ročník

Barbora Mudrochová

8. místo 

8. ročník

Martin Zima

NĚMČINA NÁS BAVÍ

8. místo 

7. ročník

 Eliška Lakomá,  Daniela Mottlová,  Vojtěch Stiess a Šimon Pavlas

BUTOVICKÝ ZVONEČEK (obvodní kolo pěvecké soutěže)

1. místo

kat. 1. ročník

Nadia Sedláčková

1. místo

kat. 5. ročník

Jan Forejt

1. místo

kat. 6. ročník

Magdalena Kožnarová

1. místo

kat. 7. ročník

Michaela Pecháčková

2. místo

kat. 4. ročník

Klára Jakubíková

2. místo

kat. 7. ročník

Natálie Čechová

2. místo

kat. 8. ročník

Sára Jelínková

3. místo

kat. 8. ročník

Michaela Hlaváčková

3. místo

kat. 9. ročník

Klára Celecká

PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ (obvodní kolo recitační soutěže)

Postup do KO

III. kategorie

Karel Lipovský

Ocenění poroty

I. kategorie

Lýdie Sedláčková

Ocenění poroty

III. kategorie

Nikola Prchalová

STAŇ SE SPISOVATELEM (literární soutěž)

Téma

Název

Jméno

 

Co to dupe

Medvěd za chatou

Michal Dobrovodský

Co to dupe

Strach v horách

Ondřej Záhorský

Drak

Relleh, zabiják draků

Filip Heller

Jak nás vidí

Nová rodina

Barbora Sedláčková

BASKETBAL (Pražské finále)    

1. místo

6. – 7. roč.

Petr Dvořák, Adam Mochan, Martin Nájemník, Jakub Semrád, Miroslav Šimeček, Matěj Urbanec, Nicolas Wutz, Vojtěch Zdrubecký, Matěj Žejdl 

BASKETBAL (Pražské finále)    

1. místo

6. – 7. roč.

Lucie Bartecká Eva Křístková, Sofie Salačová,  Lucie Švachová, Veronika Vojtíková, Tereza Zajíčková, Eliška Žejdlová

BASKETBAL (obvodní kolo)  

2. místo 

8. - 9. roč.

Karolína Černá, Eva Šťastná, Veronika Vojtíková, Hana Zachová, Tereza Zajíčková, Eliška Žejdlová

2. místo 

8. - 9. roč.

Adam Antušák,  Martin Nelson,  Dominik Ramirez,  Dmitro Shtempelyuk,  Václav Šercl,  Jan Válek,  Jakub Weig

McDONALD´s CUP (obvodní kolo)

3. místo

1. - 3. roč.

Filip Binder, František Drbohlav, Matyáš Holman, Goran Mašovic´, Matouš Mužík, Šimon Plhal, Jakub Šostarič, Klim Tyshenko, Adam Ulrych, Tomáš Vlasák

3. místo

4. - 5. roč.

David Jelínek, Libor Křístek, Svatopluk Křístek, Filip Ret, Tomáš Ret, Stepan Slomkovskiy, Dominik Swan, Jakub Šetka, Artur Tychshenko, Matěj Weinzettel, Filip Zdrubecký

POHÁR ROZHLASU V ATLETICE (krajské finále)

2. místo

6. - 7. roč.

Lucie Bartecká, Nikola Hanušová, Sára Marčic´(1. místo - skok vysoký), Nikola Prchalová, Bára Rachová, Julie Šutovská (2. místo - skok daleký), Tereza Tinklová, Veronika Vojtíková (2. místo - hod kriketovým míčkem), Eliška Žejdlová

2. místo

8. - 9. roč.

Adam Balaš, Jan Čermák (1. místo - 1500 m; 3. místo - 4x60m), Jan Kyloušek (3. místo - skok daleký; 4x60 m), Filip Margolius (3. místo - 4x60 m), Lukáš Prchal (3. místo - 1500 m), Alexander Tseber (3. místo - 4x60 m), Jan Válek (1. místo - vrh koulí), Jakub Weig

3. místo 

6. - 7. roč.

Martin Jícha, Jakub Krejčí (3. místo - 60 m; skok daleký), Tagir Makhmudov, David Matějček, Šimon Pavlas, Nikola Ristič, Jakub Semrád, Evžen Šaloun, Vojtěch Zdrubecký ( (2. místo - 1 km

4. místo

8. - 9. roč.

Emma Barnoky (2. místo - 60m; 4x60 m); Klára Celecká (2. místo - 4x60 m), Julie Ibraimi, Šárka Koudelková, Lucie Retová, Barbora Rodková, Sofie Ryšanová, Eva Šťastná (2. místo - 4x60 m), Hanka Zachová (2. místo - 4x60 m)

VYBÍJENÁ (obvodní kolo) 

1. místo

4. - 5. roč.

Pavel Hrubec, Nikola Ivanković, David Jirava, Libor Křístek, Jakub Lomička, Daniel Rakovič, Filip Ret, Tomáš Ret, Matěj Suchánek, Martin Trnka, Artur Tychshenko, Jaroslav Vogel

1. místo

4. - 5. roč.

Adéla Baslíková, Terezie Čechová, Alena Hanzová, Eliška Janoušková, Aneta Kramosilová, Lucie Lokajíčková, Karolína Mašková, Anna Nedvědová, Lucie Salačová, Sofie Ingrid Storová, Adéla Šimůnková, Nela Špinková

1. místo

6. roč.

Sára Davidová, Barbora Jakubíková, Eva Křístková, Karolina Maletová, Sara Marčic´, Nela Novotná, Barbora Rachová, Sofia Salačová, Lucie Švachová, Tereza Tinklová, Tereza Váchová, Veronika Vojtíková

3. místo

6. roč.

Artur Hovorka, Martin Jícha, Tomáš Jícha, Adam Mochan, David Matějíček, Jakub Miňovský, Richard Nistor, Evžen Šaloun, Miroslav Šimeček, Josef Šindelka, Matěj Urbanec, Marek Vítek

PŘEHAZOVANÁ (obvodní kolo)

1. místo

4. – 5. roč.

Terezie Čechová, Alena Hanzová, Eliška Janoušková,  Aneta Kramosilová, Nikola Kučerová, Lucie Lokajíčková, Lucie Salačová, Sofie Storová, Nela Špinková

1. místo

4. – 5. roč.

David  Jelínek, Grygorij Khandecky, Libor Křístek, Jakub Lomička, Dan Rakovič,  Filip Ret,  Tomáš Ret, Martin Trnka, Jaroslav Vogel

2. místo 

6. - 7. roč.

Lucie Bartecká, Karolína Maletová Sára Marčic´, Vendula Nemajerová, Nela Novotná, Barbora Rachová, Sofie Salačová, Tereza Váchová, Veronika Vojtíková, Eliška Žejdlová

FLORBAL (obvodní kolo)

2. místo 

6. - 7. roč.

Nikola Braunová, Bára Rachová, Nikola Stará, Julie Šutovská, Lucie Švachová, Veronika Vojtíková

2. místo 

8. - 9. roč.

Emma Barnoky, Kateřina Jahodová, Šárka Koudelková, Eliška Kovaříková, Kateřina Počepická, Lucie Retová, Kateřina Štruplová

3. místo

4. - 5. roč.

David Jirava, Petr Moucha, Filip Rett, Tomáš Rett, Bogdan Stepanchuk, Artur Tyschenko a Jaroslav Vogel

3. místo

8. - 9. roč.

Jaroslav Cinkl, Štěpán Mach, Daniel Novotný, Vladyslav Svystunov, Oleksander Tseber, Ondřej Záhorský, Filip Zelenka

STOLNÍ TENIS (obvodní kolo)

1. místo

4. - 5. roč.

Jakub Lomička, Filip Ret, Tomáš Ret

3. místo

6. - 7. roč.

Lucie Bartecká, Barbora Rachová

3. místo

8. - 9. roč.

Lucie Retová, Eva Šťastná

MALÁ KOPANÁ (obvodní kolo)

1. místo

6. - 7. roč.

Martin Jícha, Tomáš Jícha, Jakub Kremlička, Ondřej Kyloušek, David Matějček, Nikita Pisklov, Adam Rohovský, Josef Šindelka, Vojtěch Zdrubecký

PŘESPOLNÍ BĚH (obvodní kolo)

2. místo

6. - 7. roč.

Martin Nájemník, Šimon Pavlas, Adam Rohovský, Jakub Semrád, Vojtěch Zdrubecký

3. místo

4. - 5. roč.

Tereza Čechová, Julie Folprechtová, Lucie Lokajíčková, Anna Nedvědová, Lucie Salačová

3. místo 

4. - 5. roč.

David Jelínek, Filip Ret, Tomáš Ret, Martin Trnka, Jaroslav Vogel

3. místo

6. - 7. roč.

Lucie Bartecká, Nikola Hanušová, Nikola Prchalová, Julie Šutovská, Lucie Šváchová

3. místo

8. - 9. roč.

Jan Čermák, Filip Margolius, Lukáš Prchal, Jakub Weig, Martin Žižka

Mezi dívkami v kategorii 8. - 9. ročník byla nejrychlejší Julie Ibraimi