Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktuální počasí

Počasí dnes:

21. 10. 2021

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, od SZ místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Navigace

Obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (krajské kolo) 

                     

                            Z9           Martin Hradil - úspěšný řešitel

 

                            Z9           Maxim Steblyanko - úspěšný řešitel

 

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)    

                

1. místo               Z6           Max Menčík

 

1. místo               Z7           Kristýna Baťová

 

1. místo               Z8           Jana Bezděkovská

 

1. místo               Z8           Martin Kratochvíl

 

1. místo               Z8           Maksym Zhmachenko

 

1. místo               Z9           Martin Hradil - postup do krajského kola

 

2. místo               Z5           Hedvika Tichá

 

2. místo               Z5           Roman Velko

 

2. místo               Z9           Maxim Steblyanko - postup do krajského kola

 

3. místo               Z7           Eliška Vondrová

 

4. místo               Z7           Vít Bukovjan - úspěšný řešitel

 

4. místo               Z9           Štěpán Smrž - úspěšný řešitel

 

5. místo               Z6           Sebastián Hodboď - úspěšný řešitel

 

6. místo               Z5           Kateřina Lokajíčková - úspěšný řešitel

 

6. místo               Z5           Tomáš Pavel - úspěšný řešitel

 

6. místo               Z9           Jaroslav Vogel - úspěšný řešitel

 

7. místo               Z6           Phuong Vy Nguyen - úspěšný řešitel

 

7. místo               Z6           Kristian Müller - úspěšný řešitel

 

7. místo               Z7           Tomáš Kůna - úspěšný řešitel

 

7. místo               Z7           Vojtěch Pavel - úspěšný řešitel

 

7. místo               Z9           Vojtěch Kadlec - úspěšný řešitel

 

9. místo               Z5           Dominik Trojan - úspěšný řešitel

 

9. místo               Z5           Lukáš Martinec - úspěšný řešitel

 

10. místo             Z6           Marek Košík - úspěšný řešitel

 

10. místo             Z6           Jindřich Nikel - úspěšný řešitel

 

10. místo             Z7           Kryštof Barnáš - úspěšný řešitel

 

10. místo             Z7           František Drbohlav - úspěšný řešitel

 

18. místo             Z5           Jakub Kolář - úspěšný řešitel

 

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE (obvodní kolo)  

                     

1. místo               I.A          Gregor Hudák

 

3. místo               II.A         Jan Forejt

 

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE (krajské kolo)       

           

27. místo             I.             Helena Humlová

 

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE (obvodní kolo)         

       

2. místo               I.A          Helena Humlová - postup do krajského kola

 

5. místo               I.A          Nikola Višinská

 

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ ArtBotič

 

3. místo                               Mária Moiseeva DIPLOM; FOTO; BÁSEŇ