Kalendář

Aktuální počasí

Počasí dnes:

22. 5. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, ojediněle bouřky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Navigace

Obsah

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

BUTOVICKÝ ZVONEČEK (obvodní kolo pěvecké soutěže)

1. místo

1. roč.

Nikola Pecháčková

1. místo

2. roč.

Nikoleta Frantsukh

1. místo

5. roč.

Eliška Vondrová +  Karolína Frantsukh (duo)

1. místo

9. roč.

Natálie Čechová

2. místo

3. roč.

Nadia Sedláčková

2. místo

8. roč.

Magdalena Kožnarová

2. místo

9. roč.

Michaela Pecháčková

3. místo

5. roč.

Eliška Vondrová

3. místo

6. roč.

Lucie Batelková

3. místo

7. roč.

Terezie Čechová

3. místo

7. roč.

Jan Forejt

KRAJSKÉ KOLO Pražského poetického setkání

Ocenění poroty

I. kat .

Nadia Sedláčková

PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ (obvodní kolo)

Postup do Kk

I. kat.

Nadia Sedláčková

Postup do Kk

II. kat.

Lidya Sedláčková

Postup do Kk

IV. kat.

Lukáš Bulín

Ocenění poroty

II. kat.

Kateřina Mináriková

Ocenění poroty

III. kat.

Adélka Šimůnková

Ocenění poroty

IV. kat.

Jan Síkora

KRAJSKÉ KOLO olympiády v anglickém jazyce

3. místo

II.A 

Adéla Kopáčová

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE (obvodní kolo)

1. místo

II.A 

Adéla Kopáčová - postup do krajského kola

KRAJSKÉ KOLO olympiády v německém jazyce

5. místo

II.A

Henrich Gerken

OLYMPIÁDA v NĚMECKÉM JAZYCE (obvodní kolo)

1. místo

II.A

Henrich Gerken - postup do krajského kola

3. místo

II.A

Sára Marčić

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

1. místo

Z9

Jaroslav Matouš - postup do krajského kola

1. místo

Z5

Klim Tychshenko

1. místo

Z5

Kir Voronin

2. místo

Z7

Martin Hradil

2. místo

Z7

Maxim Steblyanko

4. místo

Z6

Martin Kratochvíl – úspěšný řešitel

5. místo

Z6

Josef Lukeš - úspěšný řešitel

5. místo

Z9

Kristýna Linhová - úspěšný řešitel

6. místo

Z6

Vojtěch Karel Schula - úspěšný řešitel

7. místo

Z7

Dominik Šebor - úspěšný řešitel

8. místo

Z5

Vít Bukovjan - úspěšný řešitel

8. místo

Z6

Jana Bezděkovská - úspěšný řešitel

9. místo

Z7

Radim Tříletý - úspěšný řešitel

10. místo

Z7

Jakub Lomička - úspěšný řešitel

14. místo

Z5

Kristýna Baťová - úspěšný řešitel

15. místo

Z7

Saveliy Uzhentsev - úspěšný řešitel

19. místo

Z5

Jáchym Hodboď - úspěšný řešitel

23. místo

Z5

Tomáš Kůna - úspěšný řešitel

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

1. místo

Kat. A

Martin Kratochvíl

2. místo

Kat. B

Saveliy Uzhentsev

3. místo

Kat. C

Jan Kratochvíl

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA (obvodní kolo)

2. místo

8. - 9. roč.

Jan Kratochvíl - postup do krajského kola

3. místo

8. - 9. roč.

Daniel Barták - postup do krajského kola

6. místo

8. - 9. roč.

Tomáš Rein - úspěšný řešitel

NĚMČINA MĚ BAVÍ

3. místo

A2

Miroslav Andrš, Natálie Čechová, Henrich Gerken, Vojtěch Stiess

STAŇ SE SPISOVATELEM (obvodní kolo literární soutěže)

Úspěšní autoři

Ayan Ashumová, Marija Mašović, Tomáš Svoboda, Dora Škarvadová, Martin Zima (absolvent)

BASKETBAL (krajské kolo)

2. místo

8. - 9. roč.

Petr Dvořák, Jakub Kremlička, Filip Laštovka, Tagir Makhmudov, Adam Mochan, Martin Nájemník, Jakub Semrád, Matěj Urbanec, Vojtěch Zdrubecký, Matěj Žejdl

BASKETBAL (obvodní kolo)

1. místo

8. - 9. roč.

Petr Dvořák, Jakub Kremlička, Filip Laštovka, Tagir Makhmudov, Adam Mochan, Martin Nájemník, Jakub Semrád, Matěj Urbanec, Vojtěch Zdrubecký, Matěj Žejdl

1. místo

8. - 9. roč.

Lucie Bartecká, Nikola Blaščáková, Nikola Motlová, Sofia Salačová, Martina Šalkovičová, Veronika Vojtíková, Tereza Zajíčková, Eliška Žejdlová

NOVINÁŘSKÝ KALAMÁŘ - házená (krajské kolo)

1. místo

6. - 7. roč.

David Jirava, Vojtěch Kadlec, Vojtěch Kaftan, Karel Kříž,  Marek Lanzendorf, Matěj Suchánek, Jan Schmid, Jaroslav Vogel, Matěj Weinzettel, Filip Zdrubecký Radim Tříletý  - postup do republikového finále

1. místo

6. - 7. roč.

Nikki Blaščáková, Alena Hanzová, Josefina Jiránková, Barbora Lounová, Zoe Petronela Potužníková, Kristýna Šeflová, Adéla Šimůnková, Lucie Tinklová  - postup do republikového finále

ATLETIKA (Pohár rozhlasu)

1. místo

6. - 7. roč.

Michael Antušák, Patrik Hudák, Nikola Ivankovič, Jan Košťál, Jáchym Müller, Filip Ret, Tomáš Ret, Dominik Šebor

v jednotlivých disciplínách

štafeta 4x60 m 1. místo: Tomáš Ret, Filip Ret, Michael Antušák, Jan Košťál a 3. místo: Jáchym Müller, Dominik Šebor, Nikolas Ivankovič, Patrik Hudák; hod kriketovým míčkem 2. místo: Dominik Šebor a 3. místo: Michael Antušák; běh 1000 m 2. místo: Filip Ret a 3. místo Tomáš Ret; skok daleký 1. místo: Tomáš Ret; skok vysoký 1. místo: Tomáš Ret

1. místo

8. - 9. roč.

Artur Hovorka, Tagir Makhmudov, Richard Nistor, Jakub Semrád, Eugen Šaloun, Josef Šindelka, Mirek Šimeček, Patrik Vodrážka

v jednotlivých disciplínách

běh 60 m 2. místo Josef Šindelka; štafeta 4x60 m 2. místo: Josef Šindelka, Richard Nistor, Patrik Vodrážka, Eugen Šaloun a 3. místo: Artur Hovorka, Tagir Makhmudov, Jakub Semrád, Mirek Šimeček; skok daleký 2. místo: Eugen Šaloun a 3. místo: Jakub Semrád; skok vysoký 1. - 3. místo: Eugen Šaloun a Patrik Vodrážka; vrh koulí 2. místo: Jakub Semrád

3. místo

6. - 7. roč.

Terezie Čechová, Julie Folprechtová,  Klára Kalivodová, Anna Krabsová, Lucie Linda Lantsogtová, Simona Niklfeldová, Lucie Salačová, Martina Šalkovičová, Nela Špinková

v jednotlivých disciplínách

štafeta 4x60 m 2. místo: Anna Krabsová, Martina Šalkovičová, Klára Kalivodová, Terezie Čechová; skok daleký 1. místo: Martina Šalkovičová; hod kriketovým míčkem 3. místo: Simona Niklfeldová

VYBÍJENÁ (obvodní kolo)

1. místo

4.-5. roč.

Vít Bukovjan,  František Drbohlav, Jakub Ivaškovič, Ondřej Ježek, Deniz Özcan, Martin Procházka, Jakub Šilhánek, Jakub Šostarič, Nio Tran, Klim Tychsenko, Pavel Vojtěch, Kir Voronin – postup do kk

3. místo

4.-5. roč.

Adéla Černá, Anežka Divišová, Lenka Jiravová, Emma Kolev,  Anežka Kožnarová, Natálie Kucynová, Tereza Lepšová,  Kamila Neumarová, Tereza Němcová, Natálie Reinová,  Eva Šindelárová, Eliška Vítová

VOLEJBAL (obvodní kolo)

2. místo

8. - 9. roč.

Jonáš Hlava, Jakub Kremlička, Martin Nájemník, Jakub Semrád, Vojtěch Zdrubecký, Matěj Žejdl

PŘEHAZOVANÁ (obvodní kolo)

1. místo

6. – 7. roč.

Vít Bukovjan, Šimon Dopita,  Jáchym Hodboď, Jakub Ivaškovič, Attila Lasovsky, Deniz Özgan, Georgiy Sherstnev, Jakub Šostarič,  Tomáš Vlasák,  Pavel Vojtěch

2. místo

6. – 7. roč.

Alena Hamzová, Eliška Janoušková, Josefína Jiránková, Bára Lounová, Zoe Potužníková, Lucie Salačová, Martina Šalkovičová, Nela Špinková, Lucie Tinklová

STOLNÍ TENIS (obvodní kolo)

1. místo

6. - 7. roč.

Jiří Hampl, Filip Ret, Tomáš Ret, Michal Vavroušek

3. místo

4. - 5. roč.

Tomáš Kůna, Robin Vavroušek, Pavel Vojtěch

MC DONALD´s CUP (okresní finále)

2. místo

kat. B

Daniel Hellich, Filip Kolev, Jakub Kraic, Christian Ksandr, Roman Kulakov, Otto Kuchárik,  Jáchym Miňovský, Matyáš Plhal, Kim Sulán, Adam Tran, Dan Vik

MALÁ KOPANÁ (obvodní kolo)

1. místo

6. - 7. roč.

Patrik Billy, Jiří Hampl, Damir Mujagić, Filip Ret, Tomáš Ret, Štěpán Slomkovskyi, Jan Valoušek  - postup do Kk!

1. místo

8. - 9. roč.

Martin Jícha, Tomáš Jícha, Jakub Kremlička, Filip Laštovka, Ondřej Lepša, Martin Nájemník, Adam Rohovský, Josef Šindelka - postup do Kk!

PŘESPOLNÍ BĚH (obvodní kolo)

1. místo

6. - 7. roč.

Pavel Hrubec, Nikola Ivankovič, Filip Ret, Tomáš Ret, František Stárek  - postup do Kk!

2. místo

8. - 9. roč.

Martin Jícha, Filip Laštovka, Martin Nájemník, Adam Rohovský, Josef Šindelka

3. místo

8. - 9. roč.

Lucie Bartecká, Sofie El Bourahi, Barbora Rachová, Tereza Tinklová, Tereza Zajíčková