Aktuální počasí

Počasí dnes:

10. 7. 2020

bo

Bude skoro jasno až polojasno, během odpoledne až oblačno a postupně místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle silné. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Navigace

Obsah

Stránka

Výsledky sportovních soutěží za rok 2015/2016

ZŠ Kuncova se stala nejúspěšnější školou ve sportovních soutěžích za školní rok 2015/2016.

Pythagoriáda 2016 - obvodní kolo

Jan Kolář zvítězil v obvodním kole Pythagoriády pro 6. ročník, Jakub Semrád obsadil druhé místo.
Na třetím místě se v Pythagoriádě pro 8. ročník shodně umístili Emma BarnokyNikolay Petrovichev. V této kategorii byl dále na 5. místě úspěšným řešitelem Kryštof Hamouz.
Blahopřejeme

VÝSLEDKY

24. 5. 2016

Ukončení přijímacího řízení do budoucích 6. tříd

Vážení rodiče,

vzhledem k velkému počtu přihlášek do studijních skupin v budoucích 6.třídách ukončuji přijímací řízení. Všechny studijní skupiny pro příští školní rok už mají naplněnou kapacitu.

PaedDr. Pavel Petrnoušek, ředitel školy

24. 5. 2016

Změna cen obědů od 1. září 2016

Od 1. září 2016 dochází k navýšení cen obědů, upravte si, prosím, své trvalé příkazy a inkasní limity.
Děkujeme.
Vedení ZŠ Kuncova

23. 5. 2016

Dopravní soutěž a krajské kolo ve vybíjené dívek

20. 5. 2016

Český den proti rakovině

Český den proti rakoviněDne 11.5.2016 se 40 proškolených žáků devátých tříd  ze Základní školy Kuncova  zúčastnilo v rámci  výchovy ke zdraví 20. ročníku celonárodní sbírky Český den proti rakovině.
Rozděleni do tříčlenných a čtyřčlenných skupin, oblečeni do žlutých triček s logem Ligy proti rakovině, vybaveni sběrnými vaky, osvědčeními, průkazy, informačními letáky a žlutými kytičkami se vydali od Stodůlek až po Václavské náměstí.
Oslovené spoluobčany upozorňovali na možnosti prevence rakoviny prsu u žen i u mužů a přitom dokázali prodat 900 žlutých kvítků měsíčku lékařského za  24 659,-  Kč.
Žáci byli velice nadšeni z pozitivních reakcí lidí, jejich zájmu a ochoty a odnášeli si dobrý pocit, že pomohli dobré věci.
Bohumila Rubášová, asistentka ředitele ZŠ Kuncova

18. 5. 2016

McDonald's CUP - obvodní kolo

V Radotíně se 3.5.2016 konalo obvodní kolo McDonald´s CUPu ve fotbale. V kategorii 1. - 3. tříd obsadil tým ZŠ Kuncova 3. místo, v kategorii 4. - 5. tříd obsadilo naše družstvo 1. místo a ve složení David Jelínek, Martin Jícha, Tomáš Jícha, Filip Káža, Libor Křístek, Filip Ret, Tomáš Ret, Štěpán Slomkovskiy, Martin Trnka, Artur Tychshenko postoupilo do kvalifikace o celorepublikové finále. Blahopřejeme!

McDonald´s Cup

Radka Potužníková

4. 5. 2016

Basketbal - kvalifikace o postup do celostátního finále

V Teplicích proběhl kvalifikační turnaj o postup do celostátního finále v basketbale. Tým ZŠ Kuncova obsadil 2. místo a do finále, bohužel, nepostoupil. Přesto je postup do kvalifikace velkým úspěchem. Gratulujeme!