Obsah

Stránka

Změny v pedagogickém sboru

Vážení rodiče,

před 14 dny ukončila na vlastní žádost pracovní poměr Bc. Petra Sváková. V tomto týdnu místo ní nastupuje na výuku českého jazyka Mgr. Tereza Stejskalová, na výuku výchovy k občanství Mgr. Lucie Jirásková.
Sledujte, prosím, rozvrh hodin, který platí od čtvrtka 29.9.2016.

Děkujeme za pochopení.
Vedení ZŠ Kuncova

26. 9. 2016

Srdíčkové dny

I letos proběhly u nás na škole Srdíčkové dny
Prodejem magnetek s obrázky zvířátek pomáháme vážně nemocným a postiženým dětem v České republice získat finanční prostředky na úhradu jejich léčby, zdravotních pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality jejich života. Všech 200 kusů se prodalo velmi rychle, byl o ně velký zájem.

Prokopská liga v miniházené 2015/2016

Na hřišti FZŠ Otakara Chlupa proběhl závěrečný turnaj Prokopské ligy v miniházené. Měli jsme 2 týmy v kategorii 1. tříd, jeden tým obsadil 1. místo a druhý tým 4. místo, obdobné to bylo v kategorii 2.-3. tříd, jeden tým zvítězil. Konečně i v kategorii 4.-5. tříd máme absolutní vítězství a 5.místo. Celkové umístění za celý školní rok ( body za všechny turnaje): v kategorii 2.-3. tříd = 1.místo a v kategorii 4.-5.tříd celkové 2.místo.
Miniházená 1 Miniházená 2
Radka Potužníková

8. 6. 2016

Výsledky sportovních soutěží za rok 2015/2016

ZŠ Kuncova se stala nejúspěšnější školou ve sportovních soutěžích za školní rok 2015/2016.

Pythagoriáda 2016 - obvodní kolo

Jan Kolář zvítězil v obvodním kole Pythagoriády pro 6. ročník, Jakub Semrád obsadil druhé místo.
Na třetím místě se v Pythagoriádě pro 8. ročník shodně umístili Emma BarnokyNikolay Petrovichev. V této kategorii byl dále na 5. místě úspěšným řešitelem Kryštof Hamouz.