Aktuální počasí

Počasí dnes:

19. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno, na SV místy, jinde jen ojediněle přeháňky, od 1100m srážky smíšené. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Navigace

Obsah

Stránka

Otevřená výzva dodání a nákupu interaktivní tabule

Ředitel Základní školy, Praha 13, Kuncova 1580, Kuncova 1580/1, Stodůlky, 15500 Praha 5 vyhlašuje otevřenou výzvu na dodání  a přímý nákup 1 ks interaktivní tabule.

PaedDr. Pavel Petrnoušek, ředitel školy

6. 8. 2019

Úspěchy ZŠ Kuncova

V krásném prostředí Brožíkovy síně Staroměstské radnice byli 10. června vyhlášeni vítězové krajských kol vědomostních soutěží a olympiád a poté i 6 nejúspěšnějších pražských škol ve sportu. V konkurenci studentů víceletých gymnázií se žáci ZŠ Kuncova neztratili, když skvělé 3. místo v olympiádě z anglického jazyka obsadila žákyně 9. ročníku Adéla Kopáčová a 5. místo v olympiádě z německého jazyka Henrich Gerken. Body škola získala i za dvě velmi dobrá umístění žáků mezi úspěšnými řešiteli v dějepisné olympiádě. Základní škola Kuncova z Prahy 13 byla vzápětí vyhlášena 2. nejúspěšnější sportovní školou v Praze, což je nejlepší umístění, jakého kdy v Poháru pražských škol (POPRASK) škola dosáhla. Zasloužili se o to jak žáci, tak i žákyně 6. – 7. tříd, jejichž oba výběry dokázaly získat 1. místo v Praze v házené a v republikovém finále shodně obsadily solidní 6. místo. Další body do celkového součtu přidali mladší žáci, kteří získali 2. místo v kraji v nohejbalu. Starší žáci obsadili 2. místo v Praze v basketbalu a přidali i 2. místo za šplh. Bodovali jsme ale i v atletice (5. místo starších žáků) a nohejbalu (7. místo starších žáků).  Po loňském celkovém 5. místě v Poháru primátora hl. m. Prahy, kdy se poprvé ZŠ Kuncova dostala mezi 6 nejúspěšnějších sportovních škol v Praze, jsme takto mimořádný úspěch nečekali. Největší zásluhu na tom mají učitelé a trenéři, kteří se dětem věnují nejen v hodinách tradiční tělesné výchovy, ale i ve sportovních oddílech nebo kroužcích v rámci mimoškolní činnosti, a to na I. i II. stupni. Díky tomu obsadili žáci I. stupně ZŠ Kuncova v POPRASKu i 3. místo na obvodu Prahy 13 a žáci II. stupně již poněkolikáté za sebou 1. místo. Mimořádné výsledky žáků školy v soutěžích ve školním roce 2018/2019 zařadily ZŠ Kuncova do rozvojového programu MŠMT Excelence základních škol, ze kterého budou škole poskytnuty finanční prostředky na nenárokové složky platu pro nejlepší učitele. Blahopřeji všem, kdo se na vědomostních i sportovních úspěších podíleli, k tolika krásným umístěním a děkuji za vynikající reprezentaci školy. Věřím, že se nám bude dařit v mnoha oblastech i v novém školním roce.

Vyhlášení 1 Vyhlášení 4
Vyhlášení 3 Vyhlášení 2

4. 8. 2019

Změny ve školní jídelně od 1. září 2019

Od 1. září 2019 dochází ve školní jídelně ke změně cen obědů a mění se řád školní jídelny.

26. 6. 2019

Nabídka pracovního místa

ZŠ Kuncova nabízí volnou pracovní pozici s nástupem od konce srpna 2019.

21. 6. 2019

Výdej obědů od 25.6. do 28.6.2019

19. 6. 2019

Poděkování za 2. ročník Run and Help

V pondělí 3. června 2019 jsme se podruhé zapojili do charitativní akce Konta Bariéry Run and Help.
Děkuji Vám touto cestou za příspěvek, který za naši školu činí 19 917,- Kč.

7. 6. 2019

Český den proti rakovině se žákům ZŠ Kuncova vydařil

Celkem 50 žáků 9. tříd ZŠ Kuncova se ve středu 15. května zapojilo do Českého dne proti rakovině. Podařilo se jim rozdat přes 2000 letáčků věnovaných problematice kouření a rakoviny plic, prodali 1850 kytek měsíčku lékařského a vybrali neuvěřitelných 58 850 korun. Všem žákům děkuji za nadšený a obětavý přístup ke kampani a paní učitelce Počepické a paní sekretářce Rubášové za zajištění organizace pro naši školu již 3. ročníku této osvětové a charitativní akce.

Žlutý květ Žlutý květ Žlutý květ

19. 5. 2019

Zájezd do Anglie

Účastníci zájezdu dojeli v pořádku do Anglie.

Vedení ZŠ Kuncova

19. 5. 2019

Duble v krajském kole v házené

Mimořádného úspěchu dosáhli žáci i žákyně 6. - 7. tříd ZŠ Kuncova v pražském finále v házené, když oba sportovní výběry získaly v kategorii mladších žáků a mladších žákyň skvělé 1. místo s postupem do republikového finále.  Soutěž v házené nazvaná Novinářský kalamář, která se konala 9.5., je součástí Poháru pražských škol a organizoval ji DDM hlavního města Prahy. O velký úspěch se zasloužili: Matěj Suchánek, David Jirava, Jaroslav Vogel, Vojtěch Kadlec, Jan Schmid, Marek Lanzendorf, Karel Kříž, Matěj Weinzettel, Vojtěch Kaftan, Filip Zdrubecký a Radim Tříletý. V kategorii mladších žákyň nás reprezentovaly: Josefina Jiránková, Alena Hanzová, Nikki Blaščáková, Lucie Tinklová, Kristýna Šeflová, Adéla Šimůnková, Barbora Lounová a Zoe Petronela Potužníková. Všem jmenovaným žákům a žákyním blahopřeji k vynikajícímu výsledku a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy. Republikové finále se koná ve stejném termínu již 22. – 24.5., ale na různých místech. Kluci hrají ve Velké Bystřici u Olomouce a děvčata v Lázních Kynžvart. Budeme jim držet palce a přát hodně štěstí, úspěchů a krásný sportovní zážitek.